Zajímavé články

Maskovací pásky pro tepelně náročné aplikace

typy lepidelMaskovacích pásek se zvýšenou tepelnou odolností existuje několik druhů, avšak jen pár z nich je schopno odolat velmi vysokým teplotám. Podívejme se na ty, které zvládají teploty nad 200 °C a které navíc vynikají dobrými mechanickými vlastnostmi. Jsou to pásky užívané při pájení plošných spojů vlnou, leptání, pokovování, eloxování, otryskávání, práškové lakování a dalších povrchových úpravách materiálů, zejména kovů.

Chcete se dozvědět víc? Stáhněte si PDF soubor - Maskovací pásky pro tepelně náročné aplikace - s podrobnějšími informacemi.

2.3.2015

Maskovací páska - vznik, použití, typy

Maskovací (jinak také zakrývací) páska je typ samolepící pásky vyrobené z tenkého snadno odtržitelného papíru. Maskovací páska je dostupná v celé paletě šíří. Nejčastěji se používá při...

31.12.2011

Pásky na spojování fólií, izolace střech a oken

typy lepidelPásky na izolace střech podstatně ovlivňují kvalitu a životnost střešní konstrukce. Dobře provedená izolace zabrání únikům tepla a uspoří značnou část nákladů na vytápění. Publikace ukazuje nejběžnější způsoby použití lepicích pásek při izolacích střech, doporučuje konkrétní pásky na konkrétní práci a varuje před použitím levných a nefungujících náhražek. Nejen, že jimi znehodnotíme celou střechu, ale dlouhodobě vůbec nic neušetří majitelé domů a paradoxně ani stavební firmy.

Chcete se dozvědět víc? Stáhněte si PDF soubor Samolepicí pásky pro použítí v izolacích střech a oken a získejte podrobnější informaceme, jak vhodně izolovat střechu.

14.9.2011

Typy lepidel samolepících pásek

typy lepidelSamolepicí pásky se obvykle skládají ze dvou základních vrstev. Každá z nich je stejně důležitá a obě předurčují konečné vlastnosti samolepicí pásky.

První vrstvou je výztužný materiál, tzv. nosič, nejčastěji z papíru, textilie, polyetylenu, PVC nebo jiného materiálu. Druhou stejně důležitou částí je lepidlo nanesené na nosič. Právě o lepidlech bude nyní řeč.

Jaká se tedy používají lepidla? Číst dále!

20.12.2010

Usnadněte si život. Pomůže Vám lepící páska.

lepení - baleníNa serveru iDNES jsme publikovali článek, a jak jinak než na téma samolepící pásky.

Přečtěte si, jak Vám samolepící pásky usnadní život.

Přečíst si článek

5.5.2010

Katalog ke stažení

Chcete se rychle zorientovat v lepících páskách? Chcete rychle najít řešení do konkrétní sitauce? Stáhněte si náš nový katalog v PDF (1,5 MB) V katalogu najdete produkty řazené srozumitelně podle účelu jejich použití. U každého najdete obrázek, stručný popis situací, pro které je páska určena, a seznam různých provedení. Katalog Vám rádi zašleme také v tištěné podobě. Zavolejte nám na 469 623 491.
29.3.2010

Důležité parametry lepících pásek

Někdy se mi stane, že zjistím, která páska je vhodná pro moji potřeby. Jak však porovnat, zda je právě tahle páska lepší než na oko stejná páska u jiného prodejce?

Samolepící pásky mají určité parametry, které je možné sledovat a některé i číselně vyjádřit. Máte-li představu o tom, jaká by páska měla být, lépe se pak rozhodnete, na jakou stranu se přikloníte.

19.1.2009

Materiály používané při výrobě lepících pásek

Každý obor pracuje s nejrůznějšími materiály. Samolepicí pásky jsou až na výjimky vyráběny z několika základních materiálů, kterým jsou dodávány požadované vlastnosti v průběhu zpracování. Mezi nejznámější používané materiály patří polypropylen (PP), polyvinylchlorid (PVC), polyethylen (PE), polyester (PS) a také papír (PAP). Přečtěte si o tom více...

19.1.2009
Kontakty

Volejte nebo pište

+420 469 623 490 (tel)

+420 469 623 491 (fax)

europack@europack.cz

Kontaktní formulář →

Najdete nás na adrese

EUROPACK CHRUDIM, s. r. o.

Pardubická 180

537 01  CHRUDIM IV

Kudy k nám?

Další kontakty →

Katalog ke stažení

Chcete rychle zjistit, co pro Vás můžeme udělat?

Stáhněte si: Katalog produktů (PDF)

Více informací a další letáky

EUROPACK CHRUDIM, s. r. o., Pardubická 180, CHRUDIM | Odkazy | Sunlight systems - tvorba e-shopů