O společnosti EUROPACK

Společnost EUROPACK CHRUDIM je již více než 25 let dodavatelem samolepicích pásek a ochranných fólií. To už je poměrně dlouhá doba na to, abychom Vám mohli být silným a spolehlivým partnerem, o kterého se můžete s jistotou opřít.

Posledních 15 let až do současnosti vybíráme a zkoušíme nové produkty, zkvalitňujeme služby a hledáme alternativní řešení pro různé situace. Díky zkušenostem Vám tak vždy můžeme dodat maximální přidanou hodnotu.

Ať potřebujete radu, máte na mysli konkrétní samolepicí produkt nebo jednoduše hledáte efektivní řešení Vašeho problému, pomůžeme Vám. Chcete vědět jak?

Proč spolupracovat s námi?

Řešíme Váš konkrétní problém

Spolu s Vámi analyzujeme Vaše potřeby a na základě zkušeností Vám doporučíme produkt, který Váš problém vyřeší. A pokud Vám nejsme schopni pomoci, řekneme Vám to. Čas je přece to nejcennější, co máme. Neztrácejme ho zbytečnými nabídkami, které neodpovídají Vašim požadavkům. Bavme se o tom, co nás společně zajímá.

Naše pásky fungují

Naše pásky dělají přesně to, co mají. Lepí, drží a práce s nimi je tak jednoduchá, že o nich ani nevíte. Jak se říká: "O věcech, co fungují, člověk neví do doby, kdy fungovat přestanou." Díky pečlivému výběru kvalitních výrobků a dodavatelů máme prakticky nulové reklamace, což Vám může do budoucna ušetřit peníze i nervy.

Hledáme ekonomické řešení

Představíme Vám produkty, které poskytují vynikající a ekonomicky efektivní poměr kvalita/cena. Za své peníze dostanete jednoduše hodnotu odpovídající Vašim požadavkům. Chcete, abychom na Vás někde šetřili nebo Vám za Vaše peníze přinesli to nejlepší? Nedělejte zbytečné kompromisy a zavolejte nám!

 

+420 469 623 490      europack@europack.cz

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.