Stručný přehled samolepicích pásek a obalových fólií

Vyznat se v samolepicích páskách, to chce cvik. Nebo dobrý článek, který shrne vše podstatné.
Stručný přehled samolepicích pásek a obalových fólií

Samolepicí pásky

Balicí pásky

Balicí pásky slouží nejčastěji k uzavírání kartonů při balení zboží a k běžnému lepení papíru v kanceláři i domácnosti. Jsou dostupné v široké paletě rozměrů, barev i použitých materiálů. Balicí pásky si můžete nechat potisknout přesně podle Vašeho přání.


Maskovací pásky

Maskovací páska zakryje přechody a místa, která mají při malování nebo lakování zůstat nedotčena. Po provedení práce maskovací pásku lehce odstraníte z povrchu. Dodržíme-li správné zásady použití, nezanechá stopy po lepidle a povrch zanechá v dobré kondici.

 Maskovací pásky 


Textilní pásky

Různobarevné lemovky, šedé technické textilní pásky i univerzální pásky slouží mnoha účelům - lemování koberců, bandážování hokejových holí, opravám prasklých hadic a univerzálnímu svazování prakticky čehokoliv. Obvykle jdou trhat pouhou rukou a jsou rychle připraveny k použití.


Izolační pásky

Hliníkové, Pokovené, Instalatérské, Butylové, Podstřešní, Parotěsné, Okenní, Expanzní pásky. Široké spektrum pásek, které izolují proti vodě, ztrátám tepla a průniku chladu, hluku a otřesům ve zděných, sádrokartonových a ocelových konstrukcích, podlahách i střechách.


Butylové pásky

Butylové pásky se hodí především k izolaci a utěsňování nejrůznějších materiálů ve stavebnictví, strojírenství a dalších průmyslových oborech. Existuje více druhů butylových pásek s různými vlastnostmi, jejich nasazení je tak velmi široké. Společně se vyznačují vysokou přilnavostí a lepivostí na různých materiálech, trvalou odolností vůči vodě (dobře utěsňují) a velmi velmi pomalým stárnutím.


Vyznačovací pásky

Potřebujete označit výkop? Zvýraznit snížený podhled? Vyznačit cesty na podlaze? Jednobarevné pásky na podlahy, červeno-bílé ohraničovací pásky, žluto-černé výstražné pásky Vám to hravě usnadní. Dejte ostatním jasně najevo, kudy vede ta správná cesta a před čím si dát pozor.

Vyznačovací pásky


Oboustranné pásky

Oboustranné pásky použijete při pokládce koberců a podlahových krytin, vytváření samolepicích vrstev na různých materiálech, lepení dekoračních předmětů, zrcadel, nábytku, soklů, elektro lišt, ozdobných lišt a doplňků v automobilech, vývěsních a adresních štítků apod. Jejich použití je velmi široké, zkuste pomyslet na ty možnosti.

Oboustranné pásky


Ochranné fólie

Strečová fólie

Díky vysoké průtažnosti, elastické paměti a lepkavé přilnavosti je strečová fólie vynikající ochranou kartonů i celých palet při skladování a přepravě zboží k zákazníkovi. Velmi dobře chrání před prachem a špínou a v dešti nepromokne. Dejte sbohem nepřízni počasí!

Strečové fólie


Bublinková fólie

Nepromačkáte-li předem všechny bublinky, je bublinková fólie vhodná a snadno použitelná ochrana při obalování zboží, vyplňování prázdných prostor v kartonech kolem skla, porcelánu, nábytku, elektroniky a jiných choulostivých předmětů.

Bublinková fólie


Samolepicí fólie

Samolepící fólie je určena k plošné ochraně povrchů - skel, rámů oken a dveří, podlah, lakovaných a kovových ploch, podlahových krytin atd. Velmi dobře chrání před znečištěním při malování, transportu, při uskladnění či dalším zpracování výrobků a zboží. Lehce přilne k povrchu a jde snadno odstranit.

Samolepicí fólie


Zakrývací fólie HDPE

Zakrývací fólie jsou určeny k zakrývání ploch, které spolehlivě chrání proti zastříkání a prachu při malování, lakování a stavební činnosti. Dodáváme skládané fólie o rozměrech 4 x 5 m, 4 x 12,5 m a 2 x 50 m nebo fólie navinuté v rolích a opatřené samolepicí páskou pro snadné zakrytí oken, dveří a dalších vertikálních prvků.

Zakrývací fólie


Fólie LDPE (hadice a polohadice)

Silné igelitové fólie se používají k zakrývání ploch při stavebních pracích. Chrání okna, dveře i podlahy zejména před mechanickým poškozením, špínou a sutí. Pro snadné použití jsou fólie navinuty do role. Dodáváme v základních provedeních hadice a polohadice.

LDPE fólie


Vlnitá lepenka

Vlnitá lepenka využívána především při výrobě kartonových krabic a přepravních kontejnerů, ale používá se i samostatně jako výplň do kartonů, kde vymezuje místo pro výrobky a chrání je před rozbitím nárazem. Vlnitá lepenka je někdy nazývána jako vlnitý karton.

Vlnitá lepenka


Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.