Vrácení zboží

Rozumíme, že někdy může být nejlepším řešením nákupu vrácení zboží. Pokud tomu nic nebrání, rádi Vám vyhovíme.

Pravidla pro spotřebitele

Jste-li spotřebitel a kupujete zboží pro svoji vlastní potřebu, můžete nám zboží vrátit ve 14-denní lhůtě od nákupu.

Držíme se standardních pravidel pro odstoupení od smlouvy (viz obchodní podmínky), takže vrácení zboží nám stačí v této lhůtě oznámit na europack@europack.cz a na samotné fyzické vrácení zboží máte dalších 14 dní. Peníze za zboží Vám vyplatíme v hotovosti nebo pošleme na Váš účet nejdéle do 7 dní od vrácení zboží.

Postup vrácení

1) Zabalte zboží

Vracené zboží pečlivě zabalte a pošlete nejlépe v původním obalu (není nutné, ale vhodné pro bezpečné vrácení zpět k nám). Zboží nesmí jevit známky opotřebení či poškození, takové bychom již nemohli prodat dalším zákazníkům.

2) Přiložte doklad

Ke zboží přiložte doklad o koupi nebo jeho kopii, a napište nám pár řádků o tom, že chcete vrátit zboží ve 14-denní lhůtě. Využít můžete třeba šablonu pro odsoupení od smlouvy (docx) od České obchodní inspekce.

3) Odešlete k nám

Zboží zašlete přepravní službou na níže uvedenou adresu. Na stejné adrese můžete zboží vrátit také osobně. Balík neposílejte na dobírku, takovou zásilku nepřevezmeme.

Adresa pro vrácení:

EUROPACK CHRUDIM s.r.o.
reklamační oddělení
Pardubická 180
53701 Chrudim

4) Vrácení peněz

Po zkontrolování zásilky Vám vrátíme peníze do 7 dní na Váš účet nebo jiným domluveným způsobem.

Co nelze vrátit

Nelze vrátit zboží vyrobené na zakázku. Jde například o pásky s potiskem nebo pásky řezané na Vámi požadovaný rozměr, který obvykle neprodáváme.

Nejste-li si jisti, zda lze Vaše zboží vrátit, prosím zavolejte nám na +420 469 423 490 nebo napište na europack@europack.cz.

Pravidla pro podnikatele

Jste podnikatel a chcete nám vrátit zboží? Prosím zavolejte nám na +420 469 423 490 nebo napište na europack@europack.cz a domluvíme se na podrobnostech.

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.