Ozdobné dekorativní papíry

Zažijte okouzlující svět papíru v jeho nejkrásnějších podobách. Ozdobný papír posune laťku vašeho kreativního tvoření o něco výš. Do vašich projektů přinese nejen barvu a texturu, ale také jedinečné vzory a tvary. Ať už hledáte ozdobný papír pro svůj další projekt, nebo jen hledáte inspiraci, naše kolekce je tady, aby vám nabídla to nejlepší z obou světů.

Kategorie neobsahuje žádné produkty.

Ozdobné dekorativní papíry

Jaké jsou dekorativní papíry?

Ozdobný papír je více než jen o barvě či textuře. Je o vyjádření, umění a příbězích, které může každý jednotlivý kus papíru vyprávět. Jedinečnost každého kusu je dána kombinací všech prvků, které spolu tvoří dokonalý celek. A jaké známe druhy ozdobných papírů?

  • Strukturovaný papír je Ideální pro projekty, kde chcete vytvořit jistou texturu a hloubku.
  • Mramorový papír nabízí jedinečné vzory, které připomínají přírodní mramor. Je ideální pro vytváření luxusních výtvorů. Papír s mramorováním bude ideálním podkladem pro svatební oznámení, vizitky nebo pozvánky i přání na významné události.
  • Potištěné papíry obsahují různé motivy, designy, slova nebo ilustrace. Lze je využít v široké škále aktivit, například při scrapbookingu, vytváření kartiček, psaní dopisů, vyrábění pozvánek či obalování.
  • Ozdobné papíry na sešity se hodí všem, kteří chtějí svůj sešit nebo deník udělat trochu osobitějším.
  • Papíry na scrapbooking jsou různé druhy ozdobných papírů, které můžete využít do svých scrapbookingových projektů. Nebojte se využít jednobarevných, strukturovaných i třpytivých papírů k vylepšení vaší kreativní tvorby.

Tipy pro práci s ozdobnými papíry

Jak na práci s ozdobnými papíry? Při řezání ozdobného papíru je vhodné používat ostré nůžky nebo řezačku pro precizní a čistý řez. Lepení poté vyžaduje zvolení vhodného lepidla, které nerozmočí dekorativní papír ani nezanechá viditelné stopy. Ať už se rozhodnete pro jakoukoli techniku, klíčem k úspěchu je trpělivost a jemné zacházení, abyste z každého listu ozdobného papíru vytěžili maximum.